PROJEKTNI TEDEN: LAMPIONI SREČE – 3. DAN

Danes je bil za udeležence projektnega tedna poseben dan, saj smo imeli med nami rojstnodnevnika! Kot se spodobi, smo mu že zjutraj zapeli pesem »Vse najboljše«, popoldan pa smo naše druženje začeli z obiskom slaščičarne, kjer smo se eni posladkali s čokoladnimi palačinkami, drugi pa z vročo čokolado. Mnjami, oboje je bilo res slastno!!! Še dobro, da je zunaj deževalo, saj bi nas v poletnih mesecih sigurno napadle mravlje, kako sladki smo bili. Pa dajmo šalo na stran. Ob vrnitvi v šolo smo ponovno zavihali rokave in se lotili dela. Dokončali smo namizne dekoracije z lučkami in novoletnimi kroglicami, jih namestili po šoli ter preverili, ali lučke delujejo. Vse je bilo perfektno! Nato smo pred vhoda v našo šolo odnesli dva nova prijatelja – palčka Jona in palčka Jana, ki bosta v teh decembrskih dneh čuvala našo šolo ter pokazala dedku Mrazu pot do naše telovadnice. In to še ni bilo vse – na drevesa pred šolo smo ponosno in veselo obesili lampijone, ki so nastali pod spretnimi prsti skoraj vseh učencev naše šole! Ja, prav ste slišali – skoraj vseh učencev in učiteljic naše šole! Tako smo ustvarili del naše čarovnije, ki pa je še zdaleč ni konec, saj bomo jutrišnji dan posvetili vsem majhnim podrobnostim, ki bodo čarovniji dodali še zadnjo pikico čarobnosti. A več o tem jutri……Sedaj pa le še lahko noč in prijetne sanje!

(Skupno 141 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2022 - 2023, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.