Pokaži, kaj znaš!

V torek, 7.2., dan pred kulturnim praznikom, je bilo na naši šoli zelo živahno. Drugo leto zapored smo pripravili prireditev »Pokaži, kaj znaš«. V uvodu smo učiteljice in učitelji zapeli slovensko himno, nato pa nam je svojo literarno pot opisala sodelavka Hedvika Kastelic, ki se ljubiteljsko ukvarja s pisateljevanjem. Njena pravljica nam je služila kot predloga za izdajo slikanice »Mravljična dežela«, na prireditvi smo jo predstavili v tiskani obliki.

Na šoli že celo šolsko leto pod vodstvom Darinke Pirc poteka projekt »Potuj z menoj«. Pripravljamo musical, ki ga bomo v celoti predstavili na Dnevu odprtih vrat v aprilu. Tokrat, za pokušino, so učenci odigrali le odlomek.

Nato pa je sledila pisana mavrica nastopajočih – recitacije, plesi in pesmi so se prepletali, tako da nobeden od gledalcev ni ostal ravnodušen. Naši učenci so spet pokazali, da marsikaj znajo in zmorejo.

Obiskal nas je tudi Radio Krka in objavil prispevek.

 Damijana Karlič

 

{phocagallery view=category|categoryid=101|

limitstart=0|limitcount=15|detail=2|displayname=0|

displaydetail=1|imageshadow=shadow1}

(Skupno 33 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2011 - 2012, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.