Muzikal POTUJ Z MENOJ

 

   Muzikal POTUJ Z MENOJ je eno šolsko uro trajajoča predstava, kjer nastopajo tako učenci kot učitelji naše šole. Sestavljen je iz šestih prizorov, ki jih povezujeta ples ali pa scenska glasba. Je v celoti avtorsko delo. Scenarij je nastal po istoimenski literarni predlogi avtorice Hede Rus Kastelic. Predstavo je režirala Jasna Banovec, za sceno in kostume je poskrbela Ksenija Pejanovič, plesna koreografija je delo Janje Klavž in Dajane Držanič, glasbo pa sta ustvarila Primož Malenšek in Darinka Pirc.

   Glavni igralci so učenci Špela Kocjan, Amadej Klobučar, Nejc Goršin Fabjan, Ines Jerovšek in Naja Oberč. Glasbo izvajajo Marko Feguš (klarinet, saksofon), Vesna Marter (harmonika) in Primož Malenšek (tolkala).

    Prvič smo se z njim predstavili aprila na Dnevu odprtih vrat in ga še  dvakrat ponovili v mesecu juniju. Ogledalo se ga je kakih 500 gledalcev (starši naših učencev, otroci vrtcev in šol, srednješolci in ostali obiskovalci ter gostje).

    Gledalce smo s predstavo navdušili. Dosegli pa smo tudi zastavljen cilj – povezati ustvarjalnost pri interesnih in ostalih dejavnostih na šoli in jo predstaviti javnosti.

{phocagallery view=category|categoryid=139|
limitstart=1|limitcount=8|detail=8|displayname=1|
displaydetail=8|imageshadow=shadow 1}

  

(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2011 - 2012, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.