Zbor učencev

 

V torek, 11.6.2013, smo imeli ob 08:30 v jedilnici šole zbor učencev. Zbora so se udeležili vsi učenci, učitelji in ravnateljica naše šole. Učencem smo podelili pohvale, priznanja in nagrade za različne dosežke. In ni jih bilo malo.

Podelili smo pohvale in nagrade vzornim učencem vsakega razreda in vzgojne skupine, pohvale za prizadevno delo pri krožkih in udeležbo na področnih tekmovanjih, ter priznanja in nagrade za udeležbo in dosežke na državnih tekmovanjih.

Vzorna učenca naše šole sta postala Arlind Shabani in Eva Poglajen. 

Pohvale in nagrade smo podelili tudi eko frajerjem in učencem, ki so opravili eko bralno značko. Podelitev smo sklenili s predajo ključa. Učenci in učenke 8. razreda so svojo zrelost dokazali s spretnim britjem balona in rokovanjem z vilicami. Tako so dokazali svojo zrelost in s tem prejeli v varstvo ključ iz 9. razreda.


 

Vodja šolske skupnosti

Bojana Klančičar

{phocagallery view=category|categoryid=224|
limitstart=0|limitcount=36|detail=3|displayname=0|
displaydetail=3|imageshadow=shadow 1}

(Skupno 26 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2012 - 2013, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.