39. igre dobre volje

V četrtek, 24. aprila 2014, smo se učenci vzgojne skupine udeležili 39. iger dobre volje v Dobrni.

Letošnje igre so potekale v znamenju Kekčevih dogodivščin. Udeležilo se jih je kar 9 ekip iz vse Slovenije.

Na začetku se nam je predstavil g. Martin Lumbar, ki je v filmu Kekčeve ukane prepeval Kekčeve pesmi. Za njim pa je nastopila pevka Maja Oderlap in nas nekoliko plesno razgibala ter tako pripravila na tekmovanje. Sledil je pester kulturni program, ki so ga oblikovale sodelujoče ekipe. Našo šolo je zastopal Arlind Shabani, ki je ob spremljavi Marka Feguša (saksofon) na prav poseben način izvedel slovensko ljudsko pesem Marko skače (beat box). Svojo točko je zaključil še s hojo po rokah in nekaj saltami, s čimer je osupnil in navdušil gledalce.

Sledilo je pet zelo domiselnih in kar zahtevnih spretnostnih iger. Tekmovalci so reševali Kosobrina, nagajali Bedancu, nosili malico stricu Mišnjaku… Naša ekipa se je pri vseh igrah izkazala kot najuspešnejša, saj smo igre zaključili daleč pred vsemi ostalimi. Med igrami smo se zabavali ob dobri glasbi, sklepali nova prijateljstva… Srečali smo tudi nekaj znanih obrazov – med njimi tudi našega sošolca Radenka.

Domov smo se vrnili sproščeni in razigrani, polni prijetnih vtisov in novih doživetij.
{phocagallery view=category|categoryid=300|
limitstart=0|limitcount=36|detail=3|displayname=0|
displaydetail=3|imageshadow=shadow 1}

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2013 - 2014, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.