ŠPORT IN SOCIALNE VEŠČINE – projektni teden Gimnazije Novo mesto

Nekaj učencev naše šole skupaj z dijaki drugega letnika novomeške gimnazije se je udeležilo projektnega tedna ŠPORT IN SOCIALNE VEŠČINE, ki je potekal med 23. in 26. majem 2017 v Zavetišču pod Slatno v bližini Planice.

Ideja za tovrstni projekt se je porodila profesorju omenjene gimnazije Primožu Plazarju. S svojimi inovativnimi pristopi nas je izjemno uspešno vodil skozi faze sodelovanja in vključevanja vseh udeležencev v najrazličnejše dejavnosti.

Naši učenci so se skupaj z dijaki preizkusili v socialnih igrah, orientacijskem pohodu, športnih aktivnostih, pravi planinski turi in v ustvarjalnih delavnicah. Učili so se tudi, kako živeti z naravo, kako premagovati ovire in kako živeti drug z drugim kljub različnim potrebam. Tovrstne izkušnje bodo vsem udeležencem v življenju prišle zagotovo prav.

Iskrena hvala tako  dijakom kot njunima mentorjema Ivanu in Primožu za nepozabna doživetja in bogate izkušnje.

                                              Ekipa mentoric naše šole: Gabi, Ksenija, Marjeta in Darinka

(Skupno 96 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2016 - 2017, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.