PROJEKTNI TEDEN – ŠE NEKAJ UTRINKOV Z USTVARJALNIH GIBALNIC

Projektni teden Ustvarjalne gibalnice je na naši šoli potekal od 18. do 22. septembra 2017. Udeležilo se ga je 32 učencev od 2. do 9. razreda NIS in od 2. do 6. stopnje PPVI ter 8 mentorjev. 23 učencev je prespalo v šolskih prostorih, ostali pa so v večernih urah odhajali domov.

V dopoldanskem času je potekal pouk po ustaljenem  urniku, popoldne pa so se učenci udeležili različnih delavnic:

  • dramske pod mentorstvom Jasne Banovec
  • plesne pod mentorstvom Dajane Držanič
  • glasbene pod mentorstvom Marka Feguša in Darinke Pirc
  • likovne pod mentorstvom Gabi Maček in Ksenije Pejanovič
  • socialnih veščin pod mentorstvom Bojane Klančičar in Darinke Pirc
  • športne pod mentorstvom Matica Novaka

V dramski, plesni in glasbeni delavnici so se učenci pripravljali na nastop na prireditvi ob zaključku obnovitvenih del naše šole, v likovni delavnici pa  izdelovali jesensko dekoracijo in z njo polepšali šolske hodnike. Športni navdušenci so pod vtisom uspeha naše košarkarske reprezentance uspešno polnili koše, vsi udeleženci pa smo se učili socialnih veščin, pri čemer smo bili zelo uspešni.

Iskrena zahvala ravnateljici ter vsem ostalim sodelavcem, ki ste nam omogočili nemoten potek projektnega tedna!

Darinka Pirc, vodja projektnega tedna

Oglejte si še kratek film z Ustvarjalnih gibalnic.

(Skupno 37 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2017 - 2018, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.