V JATI Z DRUGAČNIMI

V JATI Z DRUGAČNIMI – OBISK UČENCEV 4. RAZREDA IZ OŠ DRSKA  

Danes, 19. oktobra, smo se na naši šoli že drugo leto zapored priključili evropskemu projektu V jati z drugačnimi. Lansko šolsko leto so nas obiskali učenci OŠ Grm, letos pa so k nam prišli učenci iz OŠ Drska. 

Zbrali smo se v glasbeni učilnici, kjer sta nam učiteljici Darinka in Gabi povedali, kako bo potekalo naše srečanje. Delo smo začeli s spoznavnimi igrami naših novih prijateljev, plesom in petjem. Nato smo se razdelili v štiri skupine, kjer smo se učili dramsko igro Zverjasec pri učiteljici Darinki in Gabi, naredili vabilo za predstavo z učiteljico Saro, pri učiteljici Nataši in Veroniki smo s tehniko origami izdelovali živali iz papirja in pri učiteljici Saši smo naredili papirnata drevesa za sceno lutkovne predstave.

Druženje smo zaključili z dramsko predstavo Zverjasec, ki smo jo zaigrali skupaj z našimi novimi prijatelji.

Imeli smo se zelo lepo in komaj že čakamo na novo priložnost, ko bomo lahko ponovno sodelovali.

Zapisal: učenec Gašper

Fotografiral: učenec Gašper

Pregledala: Gabriela Maček

V JATI Z DRUGAČNIMI – OBISKALI SMO 4. RAZRED OŠ DRSKA

V ČETRTEK, 19. 10. 2017, SMO BILI UČENCI IN UČITELJICA 4./5. STOPNJE PPVI NA OŠ DRSKA.

KO SMO PRIŠLI NA ŠOLO DRSKA, SMO SE RAZDELILI V DVE SKUPINI Z UČITELJICAMA MARJETO IN MATEJO. V SKUPINI, KJER SEM BILA JAZ, SMO NAJPREJ SMO ZAPELI PESMICO DEBELA KUHARICA. POTEM SMO SE LOTILI DELA. PRELIVALI SMO TEKOČINE: VODO, OLJE, DETERGENT, MED IN SIRUP.

PO KONČANEM DELU SMO ODŠLI NA KOSILO. ZA KOSILO STA BILI MINEŠTRA IN SLADICA. POTEM SMO ODŠLI NAZAJ V NAŠO ŠOLO.

ČLANEK JE NAPISALA UČENKA LEJA.

Več o dogodku si lahko preberete  TUKAJ.

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2017 - 2018, Projekti, V jati z drugačnimi. Zaznamek za trajno povezavo.