DEBATNO SREČANJE V ŽALCU: “USTAVI MISEL, POVEJ NAGLAS!”

V četrtek, 11. aprila, so se trije učenci naše šole udeležili drugega debatnega srečanja v Žalcu. Sodelovali smo v treh delavnicah. Bor Pečnik se je udeležil delavnice z naslovom Pasti spleta, Gašper Ljubi delavnice Ljubezen, prijateljstvo, odnosi, Urban Košir pa delavnice Ko odrastem, želim postati… Na delavnicah smo se pogovarjali o izbranih temah, izdelali smo plakate, ki smo jih nato predstavili na prireditvi. Na koncu debatnega srečanja smo prejeli priznanja za udeležbo.

Na srečanje smo se pripravili že v šoli. O temah smo se pogovarjali in  pripravili pisno in slikovno gradivo. Urban je v okviru delavnice Ko odrastem, želim postati… predstavil Program dodatnega usposabljanja, modul Sodelovanje v obrtnih storitvah, ki poteka na naši šoli. V okviru tega modula se nekateri naši učenci že preizkušajo v različnih delih pri podjetjih in organizacijah v naši okolici.

(Skupno 267 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2018 - 2019, Projekt PDU, Projekti. Zaznamek za trajno povezavo.